KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14409068
nr 1440 9068
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 10/30, oramat löst blad. Bladets mått: 56x76 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:33:53
700 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander